Z prawdziwą przyjemnością pragniemy zaprezentować Państwu efekt współpracy i wsparcia wielu osób!
Film, w którym to, o czym mówimy na Lekcjach Akceptacji, usłyszycie z ust dzieci z ASD i ich przyjaciół.
Film, którego odtwarzanie przekazujemy szkołom w całej Polsce w ramach Lekcji Akceptacji.

Dziękujemy za fantastyczną współpracę Just Like You Films, Inc., Inc., Televisen – film,dokument,www, ATN Tomasz Korzan​
Za finansowe wsparcie projektu wszystkim darczyńcom Polak Potrafi.
Za propagowanie idei Pani Katarzynie Górniak z TVN​, Panu Mateuszowi Borys z WTK​ i wszystkim, którzy udostępniali informacje o naszych działaniach w sieci i nie tylko.
Za entuzjazm i zaangażowanie wszystkim Szkołom, które brały udział w Lekcjach oraz tym, które zgłosiły się do nas z innych miast z pytaniami o scenariusze.

Last but not least: naszym Niebieskim Wolontariuszom – nic bez Was :)))
Szczególne podziękowania za pracę przy filmie Ela Kołakowska <3

Panie i Panowie, zapraszamy do obejrzenia:
JUST LIKE YOU – AUTISM / TACY JAK WY – AUTYZM

Wielokrotnie nagradzany, nominowany do nagrody Emmy film „Just Like You – Autism” rozpoczyna ekscytującą kampanię, która wzywa nas samych, nasze dzieci, nasze społeczeństwo i świat do poznania, zrozumienia i akceptacji ludzi z autyzmem.
JLY-Autism, w niezwykły sposób, wykorzystując film chce sprawić byśmy zrozumieli i poczuli empatię.
Dzięki technice dokumentu w filmie zostały pokazane trzy prawdziwe historie dzieci i ich najlepszych przyjaciół/rodzeństwa.
Bohaterowie wyjaśniają w prostych i zrozumiałych dla każdego scenkach życia codziennego, co oznacza dla nich życie z autyzmem.
Dzieci oraz były rozgrywający NFL Trent Green wyjaśniają na czym polegają specyficzne zachowania osób z autyzmem oraz tłumaczą jak można być dobrym przyjacielem takich osób.
Ci, którzy to przyjmą i zrozumieją będą umieli zaakceptować ludzi z autyzmem takimi, jakimi oni są.
JLY-Autism odważnie wspiera tych, którzy mają wiedzę, rozumieją i akceptują ludzi z autyzmem patrząc na nich jak na odważnych indywidualistów, których ani nie definiuje, ani nie ogranicza ich stan zdrowia.

UWAGA: Just Like You Films są objętę prawami autorskimi przez Just Like You, Inc., organizację nonprofit 501(c)3. Stanowczo zabroniona jest jakakolwiek forma kopiowania i powielania całości lub części jakiegokolwiek fragmentu każdego filmu z serii Just Like You Films, z wyjątkiem wyraźnego wcześniejszego udzielenia zgody na piśmie przez JLY Inc..

UDOSTĘPNIANIE I ODTWARZANIE FILMU MOŻLIWE WYŁĄCZNIE POPRZEZ KANAŁ YOUTUBE JUST LIKE YOU FILMS.

Podobne wpisy