Tacy jak Wy

 

 

Wielokrotnie nagradzany, nominowany do nagrody Emmy film „Just Like You – Autism” rozpoczyna ekscytującą kampanię, która wzywa nas samych, nasze dzieci, nasze społeczeństwo i świat do poznania, zrozumienia i akceptacji ludzi z autyzmem.
JLY-Autism, w niezwykły sposób, wykorzystując film chce sprawić byśmy zrozumieli i poczuli empatię.
Dzięki technice dokumentu w filmie zostały pokazane trzy prawdziwe historie dzieci i ich najlepszych przyjaciół/rodzeństwa.
Bohaterowie wyjaśniają w prostych i zrozumiałych dla każdego scenkach życia codziennego, co oznacza dla nich życie z autyzmem.
Dzieci oraz były rozgrywający NFL Trent Green wyjaśniają na czym polegają specyficzne zachowania osób z autyzmem oraz tłumaczą jak można być dobrym przyjacielem takich osób.
Ci, którzy to przyjmą i zrozumieją będą umieli zaakceptować ludzi z autyzmem takimi, jakimi oni są.
JLY-Autism odważnie wspiera tych, którzy mają wiedzę, rozumieją i akceptują ludzi z autyzmem patrząc na nich jak na odważnych indywidualistów, których ani nie definiuje, ani nie ogranicza ich stan zdrowia.
Zamiast tego, lepiej mówić „tacy jak wy”. O autyzmie możesz dowiedzieć się więcej na stronie www.asaheartland.org .
Otwórz link www.justlikeyou-autism.org, aby poprosić o dopisanie do harmonogramu pokazów lub kupienie płyty DVD z filmem!
Odwiedź i polub stronę JLY-Autism na Facebooku:https://www.facebook.com/pages/Just-Like-You-Autism/709058862520695 ! Aby obejrzeć oficjalny zwiastun filmu, kliknij: https://youtu.be/JBQB-VdaUpI
Filmy JLY były pokazane w Organizacji Narodów Zjednoczonych, w 2013 roku zostały nagrodzone nagrodą „TASH Positive Images in Media Award”, a w 2014 nagrodą NDSC Education Award”. W 2014 organizacja otrzymała również nagrodę Trailblazer Award na Festiwalu Filmów Żydowskich oraz nagrodę „Golden Door” na międzynarodowym festiwalu filmów zwiększających świadomość społeczną.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej zapraszamy do obejrzenia innych filmów z serii „Just Like You”, JLY – Burns, Cancer and Down Syndrome na stronie www.justlikeyoufilms.org , oraz, JUŻ WKRÓTCE, „Just Like You – Facial Anomalies”. Odwiedź i polub stronę JLY Films na Facebooku: https://www.facebook.com/jlyfilms?ref=hl.

UWAGA: Just Like You Films są objętę prawami autorskimi przez Just Like You, Inc., organizację nonprofit 501(c)3. Stanowczo zabroniona jest jakakolwiek forma kopiowania i powielania całości lub części jakiegokolwiek fragmentu każdego filmu z serii Just Like You Films, z wyjątkiem wyraźnego wcześniejszego udzielenia zgody na piśmie przez JLY Inc..
Wszystkie prawa zastrzeżone. Nazwy, znaki towarowe lub usługowe oraz loga JLY Films oraz sponsorów pojawiające się w filmie nie mogą być używane w celach reklamowych, lub aby pozyskania sponsorowania ani w związku z jakimkolwiek produktem czy usługą bez wcześniej pisemnej zgody JLY Films i sponsorów filmu. JLY Films i strony zaangażowane w tworzenie, produkcję lub dostarczanie informacji i materiałów przez JLY Films nie ponoszą odpowiedzialności za bezpośrednie, przypadkowe, uzasadnione lub pośrednie szkody i zadośćuczynienia powstałe w związku z dostępem filmu, jego użyciem lub braku możliwości użycia, ani za jakiekolwiek błędy lub braki w treści.

ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ O OTRZYMANIU LICENCJI, SKONTAKTUJ SIĘ Z:

Jen Greenstreet
Jen@jlyfilms.org
Jen Greenstreet
CEO Just Like You Films
c: 816.260.3187
e: jen@jlyfilms.org
#knowbetterdobetter

Screen Shot 2015-10-01 at 5.16.57 PM

W życiu nie chodzi o czekanie, aż burza minie... Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.

Społeczności